0 EUR Vaata ostukorvi »
Edasimüüjale:
Ostutingimused

1. Tingimuste ulatus ja kehtivus

1.1 Müügitingimused kehtivad www.elves.ee E-pood veebipoest ostja (edaspidi Tarbija) ja ettevõtja Elves OÜ (edaspidi Elves e-pood) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.

1.2 Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Elves e-poest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.

1.3 Elves OÜ on õigustatud Elves e-poe arengust tulenevalt ning e-poe parema ja turvalisema kasutamise huvides käesolevaid tingimusi ja hinnakirja muutma ning täiendama. Tingimuste ning hinnakirja muudatustest ja täiendustest teatatakse interneti lehekülje www.elves.ee kaudu. Tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad vastava muudatuse või täienduse avaldamisest interneti leheküljel www.elves.ee. Kui Te edastasite oma tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, kohaldatakse Teie ja Elves OÜ vahel tekkinud õigussuhtele Teie poolt tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimusi, v.a kui seaduses või käesolevates tingimustes on ette nähtud teisiti.

2. Hinnad

2.1. Elves e-poe hinnad kehtivad arve tähtajalise tasumise puhul vastavalt punktis 4 sätestatule.

2.2. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

2.3. Ostudel, mille kogusumma jääb alla 120 euro, lisandub hinnale transporditasu vastavalt transpordi hinnakirjale, mis on välja toodud Elves e-poes.

2.4. Elves e-poe hinnad kehtivad arve tähtajalise tasumise puhul vastavalt punktis 4 sätestatule

 

3. Ostukorv ja tellimuse vormistamine

3.1. Valige sobiv toode ja vajutage nuppu Vali lisaks. Toote hinna ja omaduste sobivuse korral vajutage nuppu Lisa ostukorvi.

3.2. Tellimuse vormistamiseks sisestage kogus ja vajutage nuppu Lisa ostukorvi.

3.3. Vajutage veebilehe ülaosas oleval tekstil Vaata ostukorvi. Soovi korral muutke kogust.

3.4. Kui olete ostuotsuse teinud, siis nuppu Telli.

3.5. Järgnevalt tehke valik, kas soovite tellimuse sooritada ühekordselt või püsikliendina. Kui soovite ennast püsikliendiks registreerida, siis sisestage vastav märge vastavasse ruutu (Olen või soovin püsikliendiks saada, kohene soodustus -5%).

3.6. Tellimuse vormistamise lehel täitke tärniga * märgitud nõutud andmeväljad, lugege ja nõustuge kasutustingimustega peamenüüs alajaotuses ''Ostuabi ja transport'' ja vajutage lingile Edasi. Teid suunatakse tellimuse kinnituse lehele, kus paikneb mupp Saada tellimus.

3.7. Vajutage nuppu Saada tellimus. Teie arvutiekraanile ilmub kiri ''Tellimine õnnestus! Täname. Võtame sinuga peatselt ühendust''.

3.8. E-poes sooritatud tellimuste töötlemine toimub tööpäevadel (E-R kl 9.00-17.00). Kui tellimuse esitamise aeg jääb hiljemaks kui reedel kl 12:00, toimub tellimuse vormistamine järgneval esmaspäeval.

 

4. Toodete eest tasumine

4.1. Toodete eest saate tasuda arve alusel pangaülekandega, lunamaksena kullerile ja pakiautomaadis ning  esinduses kohapeal sularahas või kaardimaksega (Sooja 5, Saue linn, Harjumaa 76505).

4.2. Tellimus vormistatakse ja tarnitakse 100%-se ettemakse puhul.

 

5. Toodete kohaletoimetamine ja üleandmine

5.1. Kauba müügilepinguga kohustub Elves e-pood andma Tarbijale üle olemasoleva, valmistatava või Elves e-poe poolt tulevikus omandatava Kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Tarbijale, Tarbija aga kohustub Elves e-poele tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu.

5.2. Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 5 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.

5.3. Müügileping jõustub pärast Tarbija tehtud makse laekumist Elves e-poe pangakontole.

5.4. Pärast müügilepingu jõustumist komplekteerib Elves e-pood tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartnerile.

5.5. Kui tellija on esitanud tellimuse ja tasunud arve, siis tellitud tooted saadame tellija poole teele tööpäevadel 1 - 48 tunni jooksul. Kui arve laekub nädalavahetusel või pühade ajal, saadetakse kaubad teele esimesel võimalusel kohe peale puhkepäevi.

5.6. Suuremahulised tellimused, mis on pakendatud EUR alusele, tarnitakse Tarbijale kohale tööpäevadel E-R kell 9:00 - 17:00.

5.7. Juhul, kui Teie poolt tellitud toodet ei ole laos ja see tuleb spetsiaalselt tarnijalt tellida ning on ilmne, et toote kohaletoimetamine toote kirjelduses määratud tarnetähtaja jooksul ei ole võimalik, ning muudel juhtudel, kui toodete tähtaegne kohaletoimetamine ei ole võimalik asjaoludel, mille eest Elves OÜ ei vastuta, teatame sellest Teile Teie poolt tellimuse vormistamisel teatatud kontakttelefoni või elektronposti teel hiljemalt 2 tööpäeva jooksul arvates tellimuse jõustumisest ning ühtlasi anname teada Teie poolt tellitud toote kohaletoimetamise tähtaja. Juhul, kui Te kaotate toote kohaletoimetamise pikema tähtaja tõttu huvi toote ostmise vastu, on Teil õigus oma tellimus tühistada (vt täpsemalt punktidest 6.1. ja 6.3.) ning Teie poolt tasutud summa (koos transpordi maksumusega) tagastatakse Teile.

5.8. Kui Teie poolt tellitud tooted on kullerfirmale üle antud, võtab kullerfirma Teiega eelnevalt ühendust, et täpsustada toodete kohaletoomise aeg.

5.9. Kullerfirma toimetab tooted Teie poolt tellimuse vormistamisel märgitud aadressile. Sihtkoha hilisem muutmine ei ole võimalik.

5.10. Palun jälgige tellimuse vormistamisel esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Elves OÜ ja kullerfirma ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Teie poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

5.11. Elves e-pood ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Elves e-pood ei saanud mõjutada ega ette näha.

5.12. Tooted antakse kulleri poolt Teile üle koos saatelehega. Enne saatelehe allkirjastamist soovitame tungivalt Teil toodete pakend üle vaadata ja selle väliste vigastuste korral märkida kulleri saatelehele sellekohane märkus. Palume Teil vigastatud pakendiga tootest teatada elektronposti aadressile elves@elves.ee või Elves OÜ kontakttelefonile +372 6 596 551.

 

6. Tellimuse tühistamine ja toote tagastamine

6.1. Teil on õigus peale toodete eest tasumist, kuid enne toodete kohaletoimetamist oma tellimus tühistada, saates Elves e-poe elektronposti aadressile elves@elves.ee vastavasisulise teate koos tellimuse numbriga ning oma arvelduskonto numbriga või helistades Elves OÜ kontakttelefonil +372 6 596 551.

6.2. Peale toodete kättesaamist on Teil 14 päeva aega toodetega tutvumiseks. Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, siis on Teil võimalus 14 päeva jooksul toode tagastada või välja vahetada muu toote vastu, saates Elves e-poe aadressile elves@elves.ee vastavasisulise teate või taganemisavalduse koos tellija kontaktandmetega, tellimuse numbriga ja oma arvelduskonto numbriga. Tagastamisele ei kuulu söödad, sool ja lemmiklooma toidud.

6.3. Tellimuse tühistamisel punktis 6.1 sätestatud juhul või tellimusest taganemise korral punktis 6.2 sätestatud juhul tagastatakse Teile ostu eest tasutud summa, millest klient kannab toote lattu saatmisega seotud kulutused. Raha kanname tagastatud toote eest tagasi Teie arveldusarvele hiljemalt 14 päeva jooksul alates taganemisteate jõudmisest meieni. Elves e-poodi aadressil Saue linn, Sooja 5, Harjumaa 76505.

6.4. Tagastatav toode peab olema komplektne (sisaldama kõiki tootepakendis sisaldunud esemeid – kaableid jne). Kui toode on ostetud kampaania korras, kus kaubale on lisatud veel mõni toode, tuleb Teil tagastada kogu komplekt (ehk siis kõik tooted).

6.5. Kui tagastatav toode (ja toote pakend) on halvenenud ja halvenemine on põhjustatud asjaoludest, mis ei ole tingitud Elves OÜ; ning toote mittesihipärase kasutamise tulemusena, on Elves OÜ-l õigus tasaarvestada toote väärtuse vähenemine Teie poolt toote eest tasutud ning Teile tagastamisele kuuluva summaga. Tasaarvestamiseks saadab Elves OÜ Teile tasaarvestamise avalduse Teie poolt tellimuse vormistamisel teatatud e-posti aadressile. Juhul, kui Te ei ole nõus tasaarvestamise teates näidatud väärtuse vähenemisega, on Teil õigus kaasata toote väärtuse vähenemise kindlakstegemiseks sõltumatu ekspert. Ekspertiisiga seotud kulud jagatakse pooleks Teie ja Elves OÜ vahel, v.a juhul, kui ühe poole seisukoht osutub ilmselt põhjendamatuks. Sellisel juhul kannab ekspertiisiga seotud kulud pool, kelle seisukoht osutus ilmselt põhjendamatuks.

6.5 Tooteid saab tagastada Elves e-poe aadressile Saue linn, Sooja 5, Harjumaa 76505, kas posti teel, seal juures tasub tarbija postikulu või ise kohale tuues. Kauba annab Tarbija üle Elves OÜ esindajale koos vastuvõtmis-üleandmisaktiga ning oma allkirjaga tõendades.

6.6 Juhul, kui tellimus on tehtud mitmele tootele, kuid tagastada soovitakse teatud osa, siis transporditasu makstakse Tarbijale tagasi proportsionaalselt toodete kaalule. Tagastatav transpordisumma teatatakse Tarbijale eelnevalt e-posti teel.

 

7. Garantii ja nõuetele mittevastavate toodete tagastamine

7.1. Elves OÜ vastutab toodete nõuetele mittevastavuse ja puuduste eest vastavalt Võlaõigusseadusele, pretensioonide esitamise aeg on 2a. toodete üleandmise hetkest. Erandina on PHOBOS elektrikarjuse generaatoritel 5 aastane garantii.

7.2. Elves OÜ ei vastuta:
1) Teie süül toote halvenemise/kahjustumise eest.
2) Puuduste eest, mis on tekkinud toote mittekorrapärase kasutamise tagajärjel.
3) Toote normaalse füüsilise kulumise eest tavalise kasutamise korral.

7.3. Toote nõuetele mittevastavuse või puuduse korral on Teil õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava ja puudusteta toote vastu või taganeda tellimusest ja tagastada nõuetele mittevastav toode Elves OÜ kulul.

7.4. Nõuetele mittevastava toote tagastamise korral kantakse toote eest tasutud summa (koos transpordimaksumusega) Teie poolt näidatud pangakontole hiljemalt 14 päeva jooksul arvates tellimusest taganemise ja toote tagastamise soovi kohta teate saamisest.

7.5. Lisaks garantiist tulenevatele õigustele on Teil ka muud seadusest tulenevad õigused.

 

8. Vastutus ja vääramatu jõud

8.1. Elves OÜ vastutab Teie ees ja Teie vastutate Elves OÜ ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

8.2. Elves OÜ ei vastuta Teile tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Elves OÜ ei saanud mõjutada ning mille saabumist Elves OÜ ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).

 

9. Muud tingimused

9.1. Kõiki Elves e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüptitud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse. Ka Elves OÜ-l puudub neile juurdepääs.

9.2. Käesolevates tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

9.3. Teie ja Elves OÜ vahel seoses Elves e-poe vahendusel toodete tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Teil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või maakonnakohtusse. Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

 

10. Diskleimer

10.1. Tootepildid on illustratiivse tähendusega

10.2 Toodete hinnad ning saadavus võivad muutuda ette teatamata. Antud juhul jätab Elves OÜ endale õiguse loobuda müügist ning tagastada kliendile raha tema arvelduskontole 10 tööpäeva jooksul.

10.3. Elves OÜ jätab endale õiguse loobuda müügist kui tootega on juhtunud mõni järgnevatest probleemidest: on juhtunud inimlik eksitus hinna sisestamisel või tehniline viga süsteemis (näiteks kui 600 eurot maksev elektrikarjuse generaator on järsku müügis 60 euroga ehk on tegemist ilmselgelt veaga. Sellest tulenevalt eeldame, et klient peaks aru saama, et tegemist on veaga ja toode ei kuulu sellise hinnaga müümisele.)

10.4. Toote infot kontrollitakse ja täiustatakse regulaarselt. Andmed võivad olla peale teie viimast külastust uuenenud. Seoses tootjate andmekaartide puudulikkusega võib Elves e-poe toote infos esineda ebatäpsusi.
Antud juhul Elves e-pood ei võta vastutust toote andmete õigsuses. Soovitame siiski enne ostu sooritamist võimalusel kontrollida tooteinfo täpsust meie e-poe klienditeeninduses saates e-kirja aadressile elves@elves.ee

10.6. Transpordipakend ei pruugi olla seotud tellitava tootega, s.t et tooted võivad olla transpordi jaoks pakendatud mõne teise toote karpidesse.

10.7. Kui Tarbija tellib mitu erinevat toodet, kuid tooted asuvad Elves OÜ erinevates ladudes, siis on Elves e-poel õigus saata tooted mitme erineva pakiga ja erinevatel aegadel vastavalt kullerteenusele. Sel juhul tasub Elves e-pood transpordi lisakulud omal kulul. Tarbija tasub tavatranspordihinna vastavalt Elves e-poes välja toodud transpordi hinnakirjale.

Elves OÜ